Bilgi Toplama ve Kullanma

Kalecisin.Com  ziyaretçilerimiz tarafından sitemizdeki formlar aracılığıyla kendisine gönderilen kişisel verileri (Adınız, Firma bilgileriniz, elektronik posta adresiniz, iş ve ev adresiniz, telefon numaranız, v.b.) üçüncü kişi ya da Kurumlara satmaz, kiralamaz ve başka hiç bir şekilde kullandırtmaz.

Bu bilgileri kullanıcıların istekleri doğrultusunda Kalecisin.Com ile ilgili yeni ürün, fuar ve haberleri bildirmek için kullanılabilir. Sitemizde toplanan kişisel bilgilere sadece bilgileri gizli tutmayı kabul etmiş olan temsilcilerimiz erişebilirler.

Bu siteye üye olmak için kullanıcı önce bir kayıt formu doldurmalıdır. Kayıt sırasında kullanıcıdan kendisine ait iletişim bilgileri (telefon, e-mail gibi) ile ikametgah adresi ve gönderi adresi hakkında bilgi vermesi istenmektedir. Bu bilgiler, üyeleri yeni ürün ve hizmetlerimiz hakkında bilgilendirmede, üye siparislerinin belirtilen adreslere gönderilmesinde kullanılabilir.

 

Bilgi Değişiklikleri ve Kayıt İptali

Dilediğiniz an üyelik iptali için web sitemizi ziyaret edebilir, bilgilerinizi güncelleyebilir veya kaydınızı tamamen silebilirsiniz.

Sipariş

Sipariş verebilmek için üye olmak zorundasınız. Bu bölümlerde kullanıcı iletişim bilgilerini (isim, adres gibi) vermelidir. Bu bilgiler, müşterinin siparişine ait ödemeyi almak, siparişi teslim etmek ve fatura kesmek için kullanılacaktır. Siparişinizi sorunsuz olarak alabilmek için girdiğiniz bilgilerinin doğru olması zorunludur. Eğer ödeme veya teslimatta sorun yaşanırsa bu bilgiler kullanıcı ile temasa geçmek için kullanılacaktır.

Kredi Kartı Bilgileri Güvenliği

Verilen siparişler esnasında kredi kartı bilgileri işlemek için çalıştığımız bankaların  3D ödeme sayfasına Yönlenmektedir. Bu yöntem sayesinde kredi kartı bilgileriniz sadece yüksek güvenlikli banka sistemine gireceksiniz ve bu bilgileriniz sadece banka sisteminde kayıtlı olacak. İşlem sonunda bize sadece sizin bize ödeme yaptığınıza dair bir onay mesajı gelmektedir. Bu sistem şu an dünya üzerindeki en güvenli kredi kartlı işlem yöntemidir.